Permanentais Grims, kļūst arvien populārāks, tas palīdz labāk izskatīties un būtiski ietaupa laiku un enerģiju, krāsojoties katru dienu. Mēs veicam permanento mikropigmentāciju 3 sejas daļām – uzacīm, acīm un lūpām. Katrai no šīm daļām ir iespējams veikt korekcijas pēc individuālām vēlmēm.

Procedūras norise

PIRMS PROCEDŪRAS Pirms procedūras ir ļoti svarīgi pārliecināties, ka Tev nav alerģijas no kāda konkrēta līdzekļa vai citas slimības, kas varētu negatīvi ietekmēt procedūras gaitu. Meistars arī iepazīstina ar tālāko procedūras norisi un kopšanu pēc procedūras.

PROCEDŪRAS NORISE Nākamais solis ir Meistara un klienta saskaņota skice ar zīmuli, kas ļaus saprast aptuveno gala rezultātu. Procedūras laikā izmantotie materiāli – adatas, uzgaļi, vates, cepurītes, salvetes u.t.t. – ir vienreizēji. Permanento ierīci un jebko citu, kas tiek izmantots vairākas reizes meistars sterilizē. Sākas darbs ar Permanento ierīci. Katra zona (uzacis, acis, lūpas) aizņem vidēji 1-1,5 stundas atkarībā no klienta individuālām prasībām. Pēc procedūras ir iespējams neliels apsārtums un pampums, taču tas parasti noiet 1 stundas laikā.

PĒC PROCEDŪRAS Pēc procedūras apstrādātā zona ir nedaudz tumšāka kā pēc sadzīšanas. Permanentais grims sadzīst vidēji 5-10 dienu laikā. Pēc 1 mēneša iespējams ir jāveic korekcijas procedūra, lai nostiprinātu toni, un permanentais grims būtu noturīgs. Vidēji tas turas 1-2 gadus, pēc tam ir jāveic atjaunošanas procedūra, lai atsvaidzinātu grimu.

Rezultāti