Mēs rīkojam bezmaksas seminārus iesācējiem, lai katrs kurš interesējas par Permanent vizāžu, mikropigmentāciju varētu uzzināt labākās iespējas apmācībām.

Semināra – meistarklases programma

1. Daļa

• Pirmie soļi Permanet makeup apmācībā
• Kas nepieciešams, lai sāktu apmācības
• Kā izvēlēties pareizo tehniku-aparatūru
• Kā izveidot savu permanet makeup studiju
• Kā un cik var pelnīt ar permanet makeup

Kafijas pauze, gardas uzkodas

2. Daļa

Praktiskā daļa

•Darbs ar dažādām Permanent ierīcēm, aparatūtu
•Procedūras demonstrēšana
•Iespēja pašam veikt procedūru uz mākslīgās ādas
•Informācijas par apmācībām Rīgas Permanet Akadēmijā

Semināra laikā būs iespēja uzdot jautājumus un uzzināt daudz vērtīgas informācijas.

Jaunumi

Notika Seminārs – Meistarklase Permanent vizāžas iesācējiem un meistariem. Seminārs norisinājās viesnīcā Latvija semināru zālē. Semināru apmeklēja ap 30 interesentu. Seminārs notika pozitīvā gaisotnē.

Notika Seminārs – Meistarklse Permanent vizāžas iesācējiem un meistariem. Seminārs norisinājās Rīgas Permanent akadēmijas telpās Strēlnieku iela 9. Semināru apmeklētāju skaits bija ļoti kupls un visi, kas vēlējas netika, jo diemžēl vietu skaits ir ierobežots.

Rīga Permanent Akadēmija piedāvā Permanent aparātu MZ-Liner. Galvenās priekšrocības ir pateicoties lielai jaudai un precizitātei iespēja ātri veikt Permanent procedūru maz traumatizējot ādu tai pašā laikā veidojot noturīgu permanentu.

Rīgas Permanent akadēmija kļust par Permanento pigmentu PermBlend izplatītāju Latvijā.

Notika Seminārs – Meistarklse Permanent vizāžas iesācējiem un meistariem. Seminārs norisinājās viesnīcā Latvija semināru zālē. Apmeklētāji izraisīja lielu interesi apmācībām un jaunajam permanet procedūru aparātam MZ-Liner. Seminārs norisinājās divās daļās. Pirmajā daļā bija iespēja uzzināt par permanento make up apmācību iespējām un izmaksām Latvijā, permanent procedūru ierīcēm, galveniem virzieniem apmācībās, kādas nepieciešamas ierīces un aprīkojums savai praksei un to izmaksas. Otrā daļa bija praktiskā, tajā katram studentam bija iespēja izmeiģināt praktiskajā darbā vairākas permanent ierīces uz mākslīgā ādas izmantojot dažādus pigmentus. Semināru apmeklēja kupls skaits interesentu. Seminārs bija atsaucīgs, daudziem ļoti noderīgs, pozitīvā gaisotnē.